You are here:  / Architektura / Odśnieżanie Mikołów

Odśnieżanie Mikołów

Odśnieżanie – zaskocz zimę

Konieczność odśnieżania zwykle zaskakuje nie tylko drogowców. Jednak Ciebie zaskoczyć nie musi, o ile skorzystasz z naszej korzystnej oferty na szybkie, terminowe i tanie usuwanie śniegu, które proponujemy naszym przyszłym, dotychczasowym i byłym Klientom – mieszkańcom Śląska. Jeśli skorzystasz z naszego profesjonalizmu, gwarantujemy, że tym razem to Ty, na przekór przyzwyczajeniu, zaskoczysz zimę.
Odśnieżanie – czyj to obowiązek?

Oto parę ważnych refleksji na temat obowiązku odśnieżania, o których warto pamiętać:

Odśnieżanie podwórka i chodników zgodnie z aktualnymi przepisami jest obowiązkiem właściciela posesji, chyba, że na przyległych chodnikach pobierane są przez gminę opłaty za parkowanie, wówczas przechodzi on na gminę.
Obowiązek ten wynika również z tak zwanego prawa tradycyjnego, obecnego także od lat w innych krajach Europy, że o porządek i czystość dba właściciel posesji.
W przypadku, kiedy nie wykonasz obowiązku odśnieżania lub/i usunięcia niebezpiecznych sopli, narażasz się świadomie na ukaranie wysokim mandatem, grzywną, a w momencie jakiegokolwiek wypadku również innymi jego konsekwencjami.

Co odśnieżamy?

W firmie Ogród Adam Gliniany w sezonie jesiennym, zimowym oraz w razie potrzeby wiosną, oferujemy kompleksowe usługi w postaci:

odśnieżania posesji,
odśnieżania parkingów,
odśnieżania chodników,
odśnieżania alei parkowych,
usuwania śniegu z dachów,
usuwania sopli dachowych,
i inne.

Wszystkie nasze usługi związane z utrzymaniem porządku i zapewnieniem bezpieczeństwa użytkownikom posesji i chodników w zimie podczas opadów śniegu świadczymy przede wszystkim Klientom z: Mikołowa, Tychów, Chorzowa, Częstochowy, Knurowa, Gliwic, Bytomia, Rudy Śląskiej, Siemianowic Śląskich.

Podobne artykuły tematyczne o nieruchomościach: