You are here:  / Usługi / Drewno kominkowe Tychy

Drewno kominkowe Tychy

Firma „Ogród” – Adam Gliniany z okolic Mikołowa prezentuje

Nasze realizacje obejmujące zakładanie i pielęgnowanie ogrodów, bogate w kaskady, palisady, oczka wodne, mostki oraz schody, zależnie od upodobań Klientów, cieszą oczy bez względu na porę roku, stanowiąc źródło niepowtarzalnych doznań zmysłowych na terenie Śląska przez lata.

Musisz wiedzieć, że już od lat nie tylko projektujemy i zakładamy ogrody od podstaw, ale także profesjonalnie zajmujemy się ich kompleksową pielęgnacją. Co ważne, na naszą pomoc w tym zakresie, mogą liczyć nie tylko osoby prywatne, lecz również właściciele lub zarządcy innych terenów zielonych jak: łąki, parki, etc.

Pracujemy w 100% w zgodzie ze sztuką ogrodniczą, projekty kończąc ściśle na wskazany przez Zleceniodawców termin, a to wszystko za sprawą wykwalifikowanych i doświadczonych ogrodników.
Zakładanie i pielęgnowanie ogrodów to dopiero początek

Obserwując rynek i potrzeby naszych Klientów z Mikołowa, Tychów, Chorzowa, Częstochowy, Knurowa, Gliwic, Bytomia, Rudy Śląskiej, Siemianowic Śląskich, do naszej oferty wprowadziliśmy szereg ważnych usług dodatkowych, z których chętnie korzystają zarówno osoby indywidualne, jak również podmioty gospodarcze.

Należą do nich między innymi:

Wycinka drzew,
Drewno do kominka – przygotowywanie i dystrybucja,
Wynajem podnośników koszowych,
Odśnieżanie posesji,
Usuwanie śniegu z dachów,
Koszenie traw,
Koszenie trawników,
Usługi alpinistyczne.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami w celu omówienia szczegółów współpracy nawet teraz!

słowa kluczowe: drewno chorzów, drewno opałowe mikołów, zakładanie ogrodów gliwice, wynajem podnośników koszowych gliwice, drzewo kominkowe śląsk, drzewo do kominka częstochowa, pielęgnacja ogrodów gliwice, drewno opałowe gliwice, odśnieżanie dachów tychy, drewno kominkowe chorzów

Podobne artykuły tematyczne o nieruchomościach: