You are here:  / Budownictwo / Drewno kominkowe Śląsk

Drewno kominkowe Śląsk

Usługi alpinistyczne Mikołów
Jakiś problem na wysokości? Usługi alpinistyczne pomogą

Usługi alpinistyczne należą do jednych z najniebezpieczniejszych, niemniej jednak coraz częściej bardzo potrzebnych, zwłaszcza, gdy pojawia się jakiś problem na wysokości – gdy trzeba podciąć gałęzie drzewa, umyć okna w budynku wielopiętrowym, czy odśnieżyć dach sklepu. To tylko niektóre z przykładów zleceń, które przyjmujemy od naszych Klientów.
Usługi alpinistyczne koniecznie ze specjalistami

Aby móc bezpiecznie wykonywać różne prace na wysokości trzeba posiadać nie tylko specjalistyczny, atestowany, zawsze sprawny sprzęt, ale także stosowne uprawnienia, które pozwalają na prace do 3 lub powyżej 3 metrów, przy czym normą jest posiadanie dokumentu potwierdzającego ukończenie kursu wysokościowego przynajmniej na poziomie podstawowym.

Brak pozwoleń i odpowiedniego sprzętu zapewniającego bezpieczeństwo podczas pracy na wysokości może kosztować zdrowie, a nawet życie, dlatego warto, aby takie zadania wykonywali wyłącznie specjaliści.
Usługi alpinistyczne – w czym możemy Cię wyręczyć?

W zakres działań prowadzonych przez naszą sprawdzoną załogę z odpowiednimi uprawnieniami wchodzą między innymi:

Usługi alpinistyczne – usuwanie zagrożeń,
Usługi alpinistyczne – prace elewacyjne,
Usługi alpinistyczne – prace z kominami,
Usługi alpinistyczne – zabezpieczenia antykorozyjne dachów, etc
Usługi alpinistyczne – prace naprawcze na wysokości,
Inne usługi alpinistyczne.

Do skorzystania z usług alpinistycznych oferowanych w naszej firmie zapraszamy Klientów z: Mikołowa, Tychów, Chorzowa, Częstochowy, Knurowa, Gliwic, Bytomia, Rudy Śląskiej, Siemianowic Śląskich i innych miejscowości ościennych.

Podobne artykuły tematyczne o nieruchomościach: