You are here:  / Architektura / Alior Sync – bank współpracujący z Klientem

Alior Sync – bank współpracujący z Klientem

Alior Sync – nowa generacja na zasadach TQM

Jednym z ważniejszych celów Alior Sync jest dostarczanie najnowszych rozwiązań technicznych dla wymagających klientów bankowości elektronicznej. W celu nieustannego zwiększania jakości bank czynnie współpracuje z Klientami. Alior Sync to pierwszy Bank w Polsce, w którym Klienci mają faktyczny wpływ na jego ofertę. Bank po wysłuchaniu opinii swoich Klientów zrezygnował z pobierania opłaty za wpłatę gotówki we wpłatomatach sieci Euronet oraz za realizację przelewów na adres e-mail. Po analizie sugestii Klientów Bank wprowadził również wiele usprawnień, m.in. udostępnił nową wersję aplikacji na system Android i iOS oraz uruchomił usługę „Płacę z Alior Sync” w serwisach obsługiwanych przez firmę PayU, Blue Media, DialCom24, Dotpay i Transferuj.pl. Ponadto Alior Sync prowadzi wiele konkursów, np. na reklamę banku, dzięki czemu ma dostęp do poglądów konsumentów, zmieniających się trendów życia społeczeństwa oraz jego potrzebach związanych z funkcjami bankowości elektronicznej.

Alior Sync zdobył zaufanie Klientów, dzięki interesującej ofercie produktowej oraz innowacyjnym funkcjonalnościom, które dotychczas były niedostępne na rynku. Od uruchomienia banku Alior Sync Wirtualny Oddział odwiedziło prawie 320 tysięcy Klientów. Łączny czas wszystkich połączeń z Klientami to ponad 24 tysiące godzin. Klienci są bardzo zadowoleni z jakości obsługi, średnia ocena rozmowy z konsultantem w Wirtualnym Oddziale (w skali od 1 do 5) to 4.6.

Wśród klientów Alior Sync przewagę mają mężczyźni (72%). Blisko połowa klientów to osoby w wieku 20 – 30 lat. Najstarszy klient ma 100 lat i jest to kobieta. Więcej niż jedna trzecia klientów, korzystających z usług banku, to osoby z miast powyżej 300 tys. mieszkańców. 10% spośród wszystkich klientów Alior Sync mieszka w Warszawie, a zaraz za stolicą plasuje się Kraków, z którego pochodzi prawie 5% klientów. Łącznie klienci Alior Sync pochodzą z ponad 7 tys. miejscowości.

Podobne artykuły tematyczne o nieruchomościach: