You are here:  / Dom i Ogród / Drewno kominkowe Gliwice

Drewno kominkowe Gliwice

Drewno kominkowe Gliwice
1 vote, 5.00 avg. rating (90% score)

Drewno kominkowe Mikołów

Drewno do kominka – sprzedajemy i przygotowujemy

Drewno do kominka powinno być odpowiednio dobrane i przygotowane. Pracując na co dzień z drzewami i roślinami, dobrze o tym wiemy. Starając się dopasować do oczekiwań i potrzeb Klientów działamy kompleksowo – nie tylko zakładamy i pielęgnujemy ogrody, ale także przygotowujemy i sprzedajemy wysokiej klasy drewno kominkowe.

Pośród proponowanego przez nas szerokiego wachlarza usług , znajduje się również możliwość uprzątnięcia przez nas drewna i gałęzi po wycince drzew, które po wysuszeniu i wyselekcjonowaniu mogą stanowić doskonałe drewno do kominka.

Takie drewno kominkowe jest niezastąpione nie tylko w chłodne jesienne i zimowe wieczory, ale także gdy w domu zainstalowane jest ekonomiczne ogrzewanie kominkowe.
Drewno kominkowe z Mikołowa nie ma sobie równych!

Drewno do kominka z Mikołowa jest po prostu idealne. To opinia wielu naszych stałych Klientów z terenu Mikołowa, Tychów, Chorzowa, Częstochowy, Knurowa, Gliwic, Bytomia, Rudy Śląskiej, Siemianowic Śląskich, i innych miejscowości, którzy nie wyobrażają sobie zakupu drewna kominkowego z innego źródła, jak tylko nasza mikołowska firma.

Wiele lat doświadczenia i obcowania z przyrodą sprawia, że jak nikt na Śląsku wiemy, jakie drewno jest najlepsze do kominka, i jak je należy przygotować, by było drewnem kominkowym w pełnym tego słowa znaczeniu.
Drewno kominkowe, do kominka – na medal

Drewno kominkowe, dobre do użycia w każdym typie kominka, choć z pozoru nieco droższe niż inny rodzaj drewna do spalania, jest w rezultacie bardziej ekonomiczne, ponieważ spala się powoli, charakteryzuje się wysoką kalorycznością i podczas spalania zamiast kłębów nieprzyjemnego dymu, wydziela naturalny żywiczny aromat.

Drewno kominkowe odpowiednio przygotowane:

Drewno kominkowe odpowiednio wysuszone,
Drewno kominkowe dobrze okorowane,
Drewno kominkowe o dużej gęstości,
Drewno kominkowe przycięte na kawałki 20 – 30 cm lub więcej – do samodzielnego rozłupania.

Tak więc, spełnia wszystkie cechy dobrego drewna do kominka.

Zapraszamy dostawców i odbiorców drewna kominkowego z Mikołowa, Tychów, Chorzowa, Częstochowy, Knurowa, Gliwic, Bytomia, Rudy Śląskiej, Siemianowic Śląskich, etc, do współpracy z naszą firmą przez cały rok.

Podobne artykuły tematyczne o nieruchomościach: